СУЧАСНІ ГЕННО-ІНЖЕНЕРНІ РОСЛИНИ: ФАКТИ, МІФИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

У книжці наведено загальну інформацію про сучасні біотехнології, що їх застосовують для створення рослин з потрібними ознаками – трансгенез, цисгенез, інтрогенез та редагування геному. Проаналізовано та спростовано міфи про біотехнологічні культури, які викликають у суспільстві занепокоєність та тривогу. Для агрономів, а також широкого кола зацікавлених читачів.

Керівництво по боротьбі з міфами про ГМО

Раніше вважалося, що неможливо вилікувати спадкові захворювання, при яких деякі гени людини не функціонують або функціонують погано. Тепер у лікарів з’явився новий метод лікування – генна терапія. Завдяки їй лікуються деякі форми вродженої сліпоти, імунодефіциту і навіть раку.

Глобальні економічні вигоди від вирощування ГМ культур досягають $150 млрд.

На дев’ятнадцятому році широкого впровадження, аграрні біотехнології продовжують надавати суттєві економічні та екологічні переваги, що дозволяє фермерам вирощувати більше, з меншою кількістю ресурсів, у той же час забезпечуючи важливі екологічні вигоди для всього суспільства.

Огляд перспектив розвитку сільського господарства ОЕСР і ФАО

FAO, ФАО

Видання «Огляд перспектив розвитку сільського господарства у 2015-2024 рр.» є результатом спільних зусиль Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і ФАО (Продовольчої і сільськогосподарської організації) ООН.