Європейські академії наук закликають до невідкладних дій щодо продуктової безпеки

Команда європейських вчених здійснилапротягом 2-х років всеосяжний аналізстосовно майбутнього харчовихпродуктів, харчування, сільського господарства та охорони здоров’я. Дослідження є частиною глобальногопроекту «Партнерство між академіями», що охопило 130 академій наук. Висновки дослідження були опубліковані в доповіді Консультативної ради Європейських академій наук (EASAC).

У доповіді представлені такі рекомендації, що стосуються рослин і тварин у сільському господарстві:
• У тваринництві – визначення способу застосування досліджень геному для виробництва продуктів харчування, а також для здоров’я та стану тварин. Це стосується науки про редагування генома, що швидко розвивається, та зростаюче значення властивостей генетичного матеріалу, якийзберігається в банках генів.
• Щодо океанів – вдосконалення бази знань для отримання стійкого врожаю та культивування морських ресурсів нижчого трофічного рівня і вивчення потенціалу забезпечення біомаси для того, щоб зменшити тиск на сільськогосподарські угіддя, прісну воду та мінеральні добрива.
• Стосовно сільськогосподарських культур – прогресуюче розуміння генетики та метаболоміки для покращення якості рослинних продуктів. Це також включає в себе використання нових можливостей, які дозволяють здійснити цілеспрямовану модифікацію сільськогосподарських культур шляхом редагування геному.
• Щодо науки про рослин та тварин – важливо захистити дикі генофонди та продовжувати секвенування генетичних ресурсів, щоб розкрити потенціал їх потенціал.
Завантажте копію звіту на сайті EASAC